Marmaris yeşilin ve mavinin tüm tonlarini yılın on iki ayında görebileceğiniz bir cennet köşesidir. Uzun kıyı şeridindeki koyların çokluğu, doğal liman oluşu, antik kentlere yakınlığı, doğal güzellikleri, mavi tur olanakları, modern yat limanları, körfezin her türlü su sporlarına olanak sağlamasi, beş yıldızlısından başlayarak en mütevazi pansiyonuna kadar tüm turistlerin gönüllerince tatillerini geçirebilecekleri cennet bir ilçedir.

İşte bu güzellik içerisinde bulunan Amos Hotel siteler mevkinde denize sıfır ve merkeze 3 km dir.Ulaşım direkt otel önünden geçen minibüs ve taksilerle çok rahat bir şekilde sağlamaktadır...
 
[devamı...]  
 
 

 
Yogun sezonda haftada 1 düzenledigimiz Türk Gecelerimizle, gösteriler ile siz degerli musterilerimize eğlenceli saatler sunuyoruz.

Misafirlerimiz aynı zamanda lobimizde kitap okuyabilir ve televizyon hizmetimizden de yararlanabilirler. Odalara ve havuz başına servisimizden yararlanabileceğiniz gibi bahçemizde bulunan barımız ve restoranımızda güler yüzlü personelimiz sizi karşılayacaktır.

Haftanın belirli günleri yapılan türk geceleri ve ilginç şovlarla tatilinize renklenicek unutamayacağınız anlar yaşayacaksınız. Gece hayatını hızlı yaşayanlaraysa barlar sokağı ve diskolarla dolu bir sahil sunuyor Amos Hotel.
 
Copyright 2009 Amos Hotel Cafe & Bar All Right Reserved.Design & Developer By ÖzNET YAZILIM